Uw fiets, onze passie! Uw fiets, onze passie!


 

fietsbanner

 

0499 724 999 
[email protected]
 

Maandag Gesloten
Dinsdag 08:00 - 17:00
Woensdag 08:00 - 17:00
Donderdag 08:00 - 13:00
Vrijdag 08:00 - 17:00
Zaterdag 08:00 - 16:00

 

fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner

Kabeltjes voor elektrische fietsen. Nu verkrijgbaar!

fietsbanner

Een lekker dagje mooie routes fietsen, telefoon op het stuur, navigatie aan en fietsen maar! Als de batterij van de telefoon het tenminste de hele dag doet... daarom nu in ons assortiment, kabeltjes om jouw telefoon op te laden via uw elektrische fiets. Beschikbaar voor alle modellen en merken. 

fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
fietsbanner
Tienjarig jubileum voor Cyclepoint Best:

'Vraag naar fietsen zal altijd blijven'


Begin april bestaat Cyclepoint Best tien jaar, een mijlpaal voor eigenaar Edwin van Breugel, die trots is op zijn zaak. Begonnen in de Sint Odulphusstraat verhuisde Edwin na een jaar naar de zichtlocatie in de Kapelaan J.A. Heerenstraat 11, en dat wierp zijn vruchten af. Edwin timmerde continu aan de weg en bouwde zijn winkel vanaf nul op met inmiddels een aanzienlijk klantenbestand.

Door Lydia Notz

“Cyclepoint Best is meer dan alleen een verkooppunt van fietsen. Wij zijn met name onderscheidend in het bieden van onze service. Met snelle reparatietijden en korte wachttijden voor onderhoud hoeft een klant nooit lang te wachten. Wij kunnen een fiets binnen Best gratis ophalen en weer bij de klant terugbrengen als deze niet meer berijdbaar is, met een vakkundige en betrouwbare reparatie binnen enkele dagen. Bij een servicebeurt bieden wij een vervangende fiets aan”, verklaart Edwin. “Daarnaast kunnen fietsen bij ons ook geleaset worden.”

Edwin houdt zijn winkel graag kleinschalig en overzichtelijk zodat hij goed naar elke klant kan luisteren en maatwerkadvies kan bieden. “Bij Cyclepoint kun je terecht voor elk type fiets, geheel afgestemd op je wensen. Wij hebben altijd de nieuwste modellen e-fietsen op voorraad, maar ook racefietsen, stadsfietsen en diverse soorten mountainbikes.”

Trends in fietsen


“Zo’n 25 jaar geleden werden de eerste elektrische fietsen mondjesmaat verkocht. Inmiddels is de elektrische fiets in allerlei vormen de drijvende motor binnen de fietsbranche geworden met een stijgende trend. De kwaliteit van elektrische fietsen is verder doorontwikkeld waardoor een fiets een langere levensduur heeft.”

Edwin ziet de fietsbranche als een blijvende sector, de vraag naar fietsen is er altijd. De fiets is een serviceproduct, en juist die service wordt door Cyclepoint gegeven. “Ik vind het belangrijk dat een klant optimaal geholpen wordt en kan genieten van elke gefietste meter.”